Pocałunek

ID: 3873

Proweniencja

30 x 39,8 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "# 218 / KISS OF / Image No. 218 Print No. 22/50 / Image Date Date Printed 1984 / © Jan Saudek / 84.490 I-D [?]"