Piórko

ID: 3909

Proweniencja

21,9 x 25,5 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN / SAUDEK"

na odwrocie: "# 53 / # 0[?] Print No 22/50 Image No 53 / © Jan Saudek / 1928.683I"