Ona

ID: 3891

Proweniencja

22,7 x 28,2 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "11 [w kole] / # 166 / Print No. 26/50 Image No 166 / © Jan Saudek / 1978 1980.353 II / 66652"