Objawienie Dulcynei, z cyklu: Don Kichot z La Manchy

ID: 4314

Proweniencja

69,8 x 49,8 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 499/1118.

oznaczenie edycji l. d.: "5/300" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “Apparition De Dulcinee” / Ausgabe: #5 aus 300, Bleistift signiert unten rechts mit Bleistift. / Grösße: c. 58.40 x 46.50 cm. / Literatur: Mchler [sic!] & Löpsinger 499/1118"

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy

- oznaczenie: "38" (ołówkiem, w kole)

David

CENA : 6 200 zł