Dziewiąty miesiąc

ID: 3907

Proweniencja

17,4 x 27,6 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: JAN / SAUDEK

na odwrocie: "# 71 / Image No. 71 / Print No. 24/50 / Image Date 1972 / Date Printed 1981 / © Jan Saudek 1981 / 1981.596 II; wzdłuż prawej krawędzi: 178.017.3.14; wzdłuż lewej krawędzi: 79378; oznaczenie: 4"