Dzieci

ID: 3893

Proweniencja

27,3 x 36,5 cm (wym. papieru)

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "# 18 Image No. 18 Print 24/50 / Image Date 1967 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / AC č. 22 81.085 II / 74586"