Duch cyrku
Chagall Marc (1887-1985)
ID: 4784
31,7 x 24,2 cm (arkusz)
litografia barwna
Sauret A., Litografie Chagalla [III], Monte Carlo 1962-1968, nr 392.
Proweniencja
kolekcja prywatna, Paryż
Wydana przez: F. Mourlot dla Éditions André Sauret, Monte-Carlo, 1963.