David i klatka dla ptaków

ID: 3883

Proweniencja

15,1 x 20 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "Image No. 104 Print No. 29/50 / Image Date 1971 Date Printed 1985 / © Jan Saudek / 1985.210 I oraz wzdłuż lewej krawędzi: 178.025.3.14"