Dama w kapeluszu

ID: 3903

Proweniencja

40,1 x 30,3 cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "119 / Image No. 119 Print No. 22/50 / Image Date 1975 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / Print No. 22/50 Image No. 119 / © Jan Saudek / 1980.116 II / 64704"