Czternasta dzielnica Paryża

ID: 4376

Proweniencja

kolekcja prywatna, Belgia

31,5 x 47,3 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: '"Alechinsky" (ołówkiem)

Grafika reprodukowana w katalogu: Alechinsky P., Lascault G., Arrondissements. Randonnées lithographiques sur plans municipaux de la Ville de Paris avec, pas à pas, leurs légendes, Repères, s. 35.

oznaczenie egzemplarza l. d.: "XI/XX" (ołówkiem)

David

CENA : 6 200 zł