Akty kobiece

ID: 3567

35 x 50 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso … / XXXII."

oznaczenie egzemplarza l. d.: "286/500" (ołówkiem); Grafika pochodzi z teki: Hélène Parmelin „Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis”, Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.

David

CENA : 6 200 zł