Akt kobiety w kapeluszu - podwójny

ID: 3875

Proweniencja

40 x 29,6 cm

fotografia barwna

Sygnatura

sygn. l. d.: "JAN SAUDEK"

napis wzdłuż lewej krawędzi: "# 347 M [w kole] JULY 1986"; na odwrocie: "# 347 / 8 [w kole] Image No. # 347 Print No. 22/50 / Image Date 1985-86 Date Printed 1986 / © Jan Saudek / 87155 II"