Agnes

ID: 3901

Proweniencja

30,1 x 24,1cm

fotografia czarno-biała

Sygnatura

sygn. p. d.: "JAN SAUDEK"

na odwrocie: "Image No. 85 Print No. 23/50 / Image Date 1974 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / Ac 22 [w kole] / 80.840 II / 71050"