Toskania

ID: 2551

100 x 70 cm (wym. grafiki)

odprysk, akwatinta

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Biczak 2012"

Datowanie

2012

oznaczenie egzemplarza l. d.: "22/100"; napis u dołu: "Toskania"; Praca uzyskała nagrodę Grand Prix w konkursie „Grafika Roku 2012”