Kaplica Zygmuntowska na Wawelu

ID: 3841

47,7 x 40,3 cm

gwasz/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: „LWyczółkowski / 1914”

Datowanie

1914

na odwrocie nalepka Salonu Sztuki Abe Gutnajera z opisem pracy: „… / Nazwisko Autora Leon Wyczółkowski / Rodzaj dzieła Kaplica Zygmuntowska / Tytuł olej … gwasz / Cena Cena / SALON SZTUKI i ANTYKWARNIA / ABE GUTNAJER / szawa Mazowiecka 16.”