Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Wspomnienia ostatniego lata"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 36,7 x 27,9 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

napis u dołu: THE MEMORIES (BITTER) OF THE LAST SUMMER

na odwrocie: 138 / Image No. 138 Print No. 23/50 / Image Date 1977 / Date Printed 1977 / © Jan Saudek / 80.518 I

Proweniencja: