Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Pocałunek"

  • 0 zł

fotografia barwna; 30 x 39,8 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: # 218 / KISS OF / Image No. 218 Print No. 22/50 / Image Date Date Printed 1984 / © Jan Saudek / 84.490 I-D [?]

Proweniencja: