Ramati-Haubenstock Roman (1919-1994) "Układ"

  • 1 800 zł

  • Datowanie: 1972 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką)
  • Technika: akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier
  • Wymiar: 35,8 x 45,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,7 cm (odcisk płyty)

oznaczenie edycji l. d.: "I/XX" (ołówkiem)