Układ

ID: 2118

35,8 x 45,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,7 cm (odcisk płyty);

akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (czarną kredką)

Datowanie

1972

oznaczenie edycji l. d.: I/XX (ołówkiem)