Z cyklu: Dużo hałasu o Szekspira (Szekspir II), 1970/71 Henryk VIII

ID: 1509

ok. 17,5 x 12,5 cm (odcisk płyty), ok. 20,8 x 15 cm w św. p-p. (arkusz)

sucha igła barwna/papier czerpany BFK Rives

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 65, nr 71–1, E.; Michler, Ralf; Löpsinger, Lutz W.; I: s. 182, nr 395.

Datowanie

1970/71

oznaczenie egzemplarza l. d.: E.A. (ołówkiem)

Proweniencja:

Wydawca:

EGI/Ateliers Rigal