Czyściec, Pieśń XX, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 975

ok. 24,5 x 18 cm (odcisk), ok. 33 x 26,2 cm (arkusz)

drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives

Field, Albert: s. 195.; Michler, Ralf, Löpsinger, Lutz W., II: s. 109, nr 1092.

Datowanie

1951–60

na odwrocie napis ołówkiem: #147913

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Barcelona

Wydawca:

Editions d’Art Les Heures Claires, Paryż, 1962.