Zucker Jacques (Jakub Cukier) (1900-1981) "Parkowa aleja"

  • Cena wywoławcza: 10 000 zł
  • Estymacja:

olej, płótno; 23,7 x 33 cm;

sygn. p. d.: J. ZUCKER.;

na odwrocie nalepka z oznaczeniem: 127

Obraz posiada certyfikat autentyczności galerii Maison des Arts (Nowy Jork).

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Kanada