Wiśniewski Mieczysław (1929-2018) "Układ LV/144"

  • Cena wywoławcza: 12 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 2006

technika własna, płótno; 46 x 47,2 cm;

opisany na krośnie: Mieczysław Wiśniewski / „UKŁAD LV/144” – 2006. 46 x 47

Proweniencja: