Vorbrodt Krzysztof (1929-2001) "Wyścig"

  • 2 500 zł

  • Datowanie: lata 50. XX w.
  • Technika: akwarela/tektura
  • Wymiar: 28 x 40 cm w św. p-p.

napis p. d.: "CAV" [?] (ołówkiem)

Pęknięcie papieru w lewym górnym rogu.