Torrandell Armando Cardona (1928-1995) "Taniec II"

  • 4 300 zł

  • Datowanie: 1977 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "cardona / torrandell / 77"
  • Technika: technika mieszana/karton
  • Wymiar: 69 x 99 cm