Serwin-Oracki Mieczysław (1912-1977) "Pejzaż zimowy z rzeką"

  • Cena wywoławcza: 2 800 zł
  • Estymacja:

olej, tektura; 32,5 x 43 cm w św. p-p.;

sygn. i dat. p. d.: M. Oracki - Serwin 1924 [?]

Proweniencja: