S. Augustynowicz – XX wiek "Góral"

  • 1 200 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "S Augustynowicz"
  • Technika: olej/sklejka
  • Wymiar: 46,7 x 37,3 cm w świetle ramy