Ramati-Haubenstock Roman (1919-1994) "Układ barwny"

  • 1 500 zł

  • Datowanie: 1971 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"
  • Technika: technika mieszana graficzna/papier
  • Wymiar: 37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,8 cm (odcisk płyty)

oznaczenie edycji l. d.: I/XX

Proweniencja: