Mikołajczyk Antoni (1939-2000) "Konstrukcja"

  • 2 500 zł

fotografia czarno-biała, brom; 49,3 x 61,9 cm;

sygn. p. d. poniżej fotogramu: A Mikołajczyk (tuszem);

napis l. g.: “konstrukcja” / MUZEUM SZTUKI W ŁODZI - 1973 / “KONSTRUCTION” - MUSEUM OF ART - ŁÓDŹ / ACTION ART

Proweniencja: