Michalak Antoni (1899-1975) "Portret kobiety"

  • 22 100 zł

  • Datowanie: 1939 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Antoni Michalak / 1939"
  • Technika: olej / płótno
  • Wymiar: 63 x 45,2 cm

Proweniencja: