Kupczyński Zbigniew (ur. 1928) "Kompozycja"

  • 5 500 zł

datowanie: 1964

olej, płótno; 108,2 x 98,5 cm w świetle ramy;

sygn. i dat. p. d.: Kupczyński 1964.

Proweniencja: