Getz Leon (1896-1971) "Miasto nocą", 1964

  • Cena wywoławcza: 2 800 zł
  • Estymacja:

akwarela, papier; 29,2 x 64 cm w świetle ramy;

sygn. i dat. p. d.: L.GETZ.64

Proweniencja: