Dziemański Stanisław (1897-1962) "Morskie Oko"

  • 1 800 zł

  • Datowanie: 1937 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "ST. DZIEMAŃSKI / 1937"
  • Technika: akwarela/papier
  • Wymiar: 35,2 x 49,8 cm

na odwrocie tektury pieczęć sklepu z przyborami malarskimi: "MAGAZYN PRZYBORÓW MALARSKICH / ALEKSANDROWIC / KRAKÓW, BASZTOWA 11."