Dwurnik Edward (1943-2018) "Miasto"

  • 43 000 zł

  • Datowanie: 1974 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "E.DWURNIK. 74"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 73 x 92 cm

na odwrocie fragment nalepki zakładu stolarskiego;

na krośnie oznaczenia: "11" oraz "s.I/27/F"