Ćwiertniewicz Wojciech (ur. 1955) "Bez tytułu"

  • 3 700 zł

  • Datowanie: 1991 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. g.: "Ćwiertniewicz’91"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 130,3 x 129,5 cm

na odwrocie: "67" [w prostokącie] / "IX/91"