Chwałczyk Jan (ur. 1924) "Układ geometryczny II"

  • 2 400 zł

  • Datowanie: 1990 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J Chwałczyk. / 1990" (ołówkiem)
  • Technika: gwasz/karton
  • Wymiar: 14,2 x 14,2 cm w św. p-p.