Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Przy goleniu"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 29,1 x 21,5 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 55 [w kole] / Print No 23/50 Image No 55 / © Jan Saudek / 23/50  1979.713 I

Proweniencja: