Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Początek"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 25,6 x 36,1 cm (wym. papieru);

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 71 Print No. 22/50 / Image Date 1975 Date Printed 1979 / © Jan Saudek / 71 / 22/50 / 1979.117 I

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.