Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Kobieta z wiankiem na głowie"

  • 0 zł

fotografia barwna; 24,2 x 30,2 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: Image No. 229 Print No. 22/50 / Image Date 1980 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / 80.526 I

Proweniencja: