Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Dzieci"

  • 0 zł

fotografia czarno-biała; 27,3 x 36,5 cm (wym. papieru);

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: # 18 Image No. 18 Print 24/50 / Image Date 1967 Date Printed 1980 / © Jan Saudek / AC č. 22 81.085 II / 74586

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.