Saudek Jan (ur. 1935 Praga) "Akt kobiety w kapeluszu - podwójny"

  • 0 zł

fotografia barwna; 40 x 29,6 cm;

sygn. l. d.: JAN SAUDEK;

napis wzdłuż lewej krawędzi: # 347 M [w kole] JULY 1986;

na odwrocie: # 347 / 8 [w kole] Image No. # 347 Print No. 22/50 / Image Date 1985-86 Date Printed 1986 / © Jan Saudek / 87155 II

Proweniencja:

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.