Menu
Zamówienie

XIX Aukcja Sztuki Dawnej i Współczesnej - 26.11.2020

Dodany w dniu

XIX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ
26 LISTOPADA 2020
CZWARTEK, GODZ: 19:30
.
Jan Chełmiński "Huzar napoleoński"
.
 Zapraszamy wyłącznie do licytacji telefonicznej, online lub pozostawienia zlecenia licytacji.
.

X Aukcja Sztuki Dawnej i Współczesnej

 

licytuj on line

 

.

Szanowni Państwo
najnowszą ofertę aukcyjną przygotowaliśmy zachowując różnorodność technik wykonania obiektów i kierunków artystycznych. Po raz kolejny proponujemy dzieła wybitnych twórców polskiej sztuki dawnej i najciekawszych malarzy współczesnych. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą listopadowej licytacji. Liczymy, że wpisze się ona w Państwa oczekiwania.
.
Malarstwo dawne reprezentowane jest m. in. przez Maurycego Gottlieba i jego olejny portret kobiecy, Jacka Malczewskiego z podobizną ukochanej siostry, Tadeusza Makowskiego z obrazem "Dzieci w pejzażu" czy Louisa Marcoussisa z kubistyczną kompozycją o znakomitej proweniencji.
.
W ofercie sztuki powojennej warto zwrócić uwagę przykładowo na interesującą fotografię na blasze Jana Berdyszaka, reprodukowaną w katalogu prac artysty, abstrakcje Alfreda Lenicy, efektowną kompozycję Tadeusza Brzozowskiego, obrazy Jerzego Dudy-Gracza z kolekcji rodzinnej i unikatową kompozycję na papierze Ryszarda Winiarskiego z lat. 60. Niezwykle ciekawie przedstawiają się także prace Jerzego Nowosielskiego z lat 40. (w tym szkic do znanego obrazu "Beatrix Cenci") oraz unikalny zestaw opowiadań dziecięcych Tomasza Beksińskiego.
.
W ofercie aukcyjnej jak zwykle ważne miejsce zajmuje grafika. Polecamy Państwa uwadze prace Salvadora Dalego, Jana Lebensteina, Pabla Picassa, Magdaleny Abakanowicz i Marca Chagalla. Nie zabrało również fotografii, rzeźby i obiektów sztuki najnowszej.
.
Serdecznie zapraszamy!
.
 Maurycy Gottlieb "Portret kobiety"
.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
biuro@polskidomaukcyjny.com.pl
tel.:  +48 795 060 001 
tel.: +48 12 341 47 37
.
.

Podziel się← Starszy post Nowszy post →