Menu
Zamówienie

X Aukcja Sztuki Dawnej i Współczesnej

Dodany w dniu

X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ
9 LISTOPADA 2018
CZWARTEK, GODZ: 19:30
SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7

 

Szanowni Państwo,
w aktualnej ofercie katalogowej ponownie zadbaliśmy o różnorodność i wysoką jakość artystyczną obiektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
Miłośnikom sztuki dawnej szczególnej uwadze polecamy m. in. "Tęsknotę za Ojczyzną" w malarskiej interpretacji Tadeusza Popiela, potrójny portret autorstwa Józefa Mehoffera z 1909 roku czy scenę rodzajową związanego z Monachium Wilhelma Veltena. 
Wyjątkowo atrakcyjnie przedstawia się kolekcja sztuki współczesnej. Jej reprezentantami są Jerzy Duda-Gracz z obrazem "Poetyka wsi" z 1990 roku, Jan Tarasin z kompozycją z I poł. lat 80., abstrakcja autorstwa Alfreda Lenicy, olejny obraz Tadeusza Kantora z1962 roku. czy znakomity obiekt przestrzenny Wandy Gołkowskiej. W ofercie znajdą Państwo również obrazy Jadwigi Maziarskiej i Erny Rosenstein, Jonasza Sterna, Stanisława Krzyształowskiego, Magdaleny Abakanowicz czy Kajetana Sosnowskiego.
Kolekcjonerom fotografii proponujemy pierwsze, autorskie odbitki fotografii Zbigniewa Libery z cyklu "Pozytywy", prace Jana Saudka i Antoniego Mikołajczyka.
Ciekawie prezentuje się również teka graficzna Mojżesza Kislinga czy litografia i drzeworyt z odręczną sygnaturą Salvadora Dalego.
Serdecznie zapraszamy
X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ
9 LISTOPADA 2017
CZWARTEK, GODZ: 19:30
SHERATON GRAND KRAKÓW, UL. POWIŚLE 7
Wystawa przedaukcyjna
30.10. - 08.11. 2017 w godz. 10:00 - 18:00
oraz w dniu aukcji w godz.: 10:00 - 17:30
w siedzibie Polskiego Domu Aukcyjnego, ul. Batorego 2, Kraków
 

Podziel się← Starszy post Nowszy post →