Menu
Zamówienie

Zaproszenie na Aukcję - 4 października 2014

Dodany w dniu

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na Aukcję Sztuki Polskiego Domu Aukcyjnego w Krakowie. Odbędzie się ona 4 października 2014 roku o godz. 16:00, w Radisson Blu Hotel w Krakowie, przy ulicy Straszewskiego 17.

 Wydarzeniu będzie towarzyszyć prezentacja wyjątkowego obrazu Henryka Langermana, zaginionego w trakcie II wojny światowej.

Szczególną uwagę w przygotowanej ofercie pragniemy zwrócić także na wybitne obrazy Rafała Malczewskiego, Jana Matejki, a także m. in. prace niezwykle cenionych: Ryszarda Winiarskiego, Alfonsa Karpińskiego i Stanisława Wyspiańskiego.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolekcja która zaprezentowana będzie na aukcji, cechowała się najwyższą jakością, starannym wyselekcjonowaniem wśród najwybitniejszych polskich twórców, a także różnorodnością, zarówno tematyczną jak i stylistyczną. Ponadto, wśród proponowanych dzieł znajdują się nie tylko prace klasyków malarstwa polskiego XIX i pocz. XX wieku, ale także artystów sztuki współczesnej. Nasza oferta obejmuje również przykładowe malarstwo europejskie i rzeźbę.

 

Wystawa przedaukcyjna prezentowana jest w siedzibie Polskiego Domu Aukcyjnego, ul. Stefana  Batorego 2 w Krakowie

Czas trwania : od 23.09 do 03.10 w godz. 10:00-18:00 oraz w dniu aukcji w godz. 10:00-14:00.

Mamy nadzieję, że Aukcja Sztuki Polskiego Domu Aukcyjnego będzie nowym, ważnym wydarzeniem w krakowskim środowisku antykwarycznym.

Liczymy, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i zechcą aktywnie uczestniczyć w przebiegu aukcji.

 

Podczas aukcji Polskiego Domu Aukcyjnego na zwycięzców licytacji czekać będzie kilka niespodzianek od partnera aukcji - firmy Jewel Lines, producenta Precious Vodka oraz firmy zajmującej się obrotem kamieniami szlachetnymi  Mart Diamonds.

 

         logo diamenty1     

 

Aukcja Sztuki Polskiego Domu Aukcyjnego

Kraków, Radisson Blu Hotel, ul. Straszewskiego 17

4 pażdziernika 2014   godz. 16:00

 

Wystawa przedaukcyjna:

23.09-03.10 w godz. 10:00-18:00

oraz w dniu aukcji w godz. 10:00-14:00  

w siedzibie Polskiego Domu Aukcyjnego,  ul. Stefana Batorego 2, Kraków


Podziel się← Starszy post Nowszy post →