Twardowski Lech (ur. 1952) "Projekt"

  • 1 300 zł

  • Datowanie: 1994 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "Lech Twardowski / Wrocław 1994"
  • Technika: technika mieszana
  • Wymiar: 21,5 x 21,5 cm