Streitt Franciszek (1839-1890) "Cyganie w oczekiwaniu na przeprawę"

  • 85 000 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "F. Streitt"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 42 x 82 cm

- kartka z biografią artysty po angielsku;

- pieczęć (słabo czytelna);

- pieczęć ramiarska: "Paul Nussbaumer / EINRAHMUNGEN / Grebelrackerstrasse 11 / 8057 Zürich / Telephon 26 08 56";

- nalepki galeryjne