Sohn-Rethel Carl (1882–1966) "Pejzaż"

  • 6 900 zł

  • Datowanie: 1930 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. l. d.: "KS 30"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 54 x 65 cm
Na odwrocie (blejtramie) napis ołówkiem