Robakowski Józef (ur. 1939) "Portret podwójny"

  • 2 950 zł

  • Datowanie: 1980 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"
  • Technika: fotografia czarno-biała
  • Wymiar: 46,5 x 56,5 cm w świetle ramy