Robakowski Józef (ur. 1939) "Ona"

  • 2 900 zł

  • Datowanie: 1980
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "J. Robakowski / 80"
  • Technika: fotografia czarno-biała
  • Wymiar: 56,5 x 46,5 cm w św. p-p.