Misiak Michał (ur. 1973) "i-4"

  • 12 700 zł

  • Datowanie: 2011
  • sygnatura: sygn. na odwrocie: "MM MICHAŁ MISIAK 2011 / "i-4" / OLEJ / 100 x 100 cm"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 100 x 100 cm

Kolor i linia to główne obszary zainteresowań Michała Misiaka. Abstrakcje geometryczne tworzone przez artystę charakteryzują się dokładnie wykonaną siatką linii (przecinających się, równoległych), wywołujących złudzenie ruchu i drgania. Pewnie prowadzone kreski tworzą zwykle przestrzenie bez konkretnych kształtów i przedmiotów, pozostawiając tym samym obszar do różnorodnych interpretacji.