Mikołajczyk Antoni (1939-2000) "Układ nieskończenie otwarty”

  • 3 500 zł

  • Datowanie: 1974 r.
  • sygnatura: sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
  • Technika: fotografia czarno-biała, brom
  • Wymiar: 47 x 62,2 cm

napis prawy bok: "UKŁAD NIESKOŃCZENIE OTWARTY – 1974 / INFINITE OPEN SYSTEM"